Sağlık Personel

ATT (Acil Tıp Teknisyeni) Maaşları 2017

Written by admin

Son yıllarda gelişen sağlık sektörüne ve yatırımlara bağlı olarak çeşitlenen mesleklerden birisi de kısa adı ATT olan Acil Tıp Teknisyenliği oldu. Acil Tıp Teknisyenleri , kazalarda yalaranmalar, hastalık ve buna benzer acil müdahale yapılması gereken durumlarda il müdahaleyi yapacak olan kişilerdir. Bu nedenle insan sağlığı açısından büyük önem arz eden bir meslektir. Acil Tıp Teknisyenliğini tercih edecek olan adaylarında bu durumu gözönünde bulundurarak seçim yapmaları gerekiyor.

Acil Tıp Teknisyenliği bölümünün son yıllarda populer olmasının nedenlerinden birisini de aldıkları ücret olarak gösterebiliriz.Bu yazımızda siz ziyaretçilerimiz için ATT maaşlarının ne kadar olduğunu belirttik.

2017 Ocak zam oranıyla birlikte , ortalama

Acil Tıp Teknisyeni maaşları:

(yaklaşık ifade ile ) 2950,00 TL ‘dir. Bu rakama agi,  evlilik-çocuk yardımı veya diğer ek ödemeleri ekleyebilirsiniz,ayrıca nöbet ücretleride eklendiğinde maaş yükselecektir. 2017 enflasyon farkı + zam oranını eklediğinizde ise 2017 Temmuz maaşı ortaya çıkmaktadır. Belirttiğimiz bu rakam en alt rakamdır.

 

About the author

admin

Leave a Comment